reede, 2. aprill 2010

Flower


Hei!

Üks sissekanne taas üle pika aja!
Tegemisi on meeeletult palju ja rutiin hakkab vaikselt juba tunda andma. Vahepeal on õnnestunud rutiini vürtsitada Rootsi reisi ning mõne vahva üritusega - omad inimesed on praegu olnud täpselt need, keda vaja, et tunda end vahel mõnusalt. Ja selles suhtes on mul igal juhul hästi läinud :)
Pärlitest nii palju, et kuna olen mitu nädalat toimetanud kooli- ja korbiasjadega ning pärlitöödeks on olnud peamiselt pildi järgi käivad tellimused. Nüüd aga luban endale natuke puhkust ja tähistan pühi nii, et viin ellu kõik ideed, mis on vahepeal kogunenud. Loodan, et suudan ka siin hiljem oma tulemustega üllatada ;)

---

Hi!

Haven't had a time to write for a while. And even if I have done it, I have forgotten to write in English, as I promised. So, sorry for that :P
Anyway - I've been really busy lately - school and some other stuff takes it's time and my latest beadings have mostly been usual orders. But now I promised myself to realize some ideas that I have had for a long time already and since it's holidays right now, I'm going to try to do smth new. Don't worry - you'll be the first one's here who're going to see the results, if my ideas will come out :)

Kommentaare ei ole:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...