kolmapäev, 20. jaanuar 2010

KÄEEHE ON VEEL VABA!

Kõik, kel huvi selle vastu - võtke ühendust ja saate selle kauni käeehte omanikuks :)Seekord sain siis valmis omamoodi huvitava käevõru - varem pole ma ühtegi tööd niimoodi mitmekihiliselt teinud. Idee sai alguse siit:

Mulle saadeti see pilt ja sooviti samasugust ehet. Pildil olev käevõru on täielikult metallist ning seega tekkis mul esialgu raskusi üleüldise idee loomisega, et kuidas võiks ma midagi sarnast üldse teha. Mingi aja jooksul tekkis aga mõte, kuid seisin probleemi ees - kust ja milliseid materjale oma töö jaoks hankida. Aega läks päris palju ning lõpuks jõudsid ka sobivad materjalid minuni. Ja nüüd sessi vahel sain ennast kokku võetud ning tegin ehtekese ära. Paraku ei soovinud ehte esialgne tellija seda enam ning seega teengi siia selle sissekande - kui leidub keegi, kellele antud ehe südamelähedane on, siis võtke ainult ühendust ning ehe leiab endale omniku :)

Oma tegemistest rääkides mainiks ära nii palju, et sess-jess on lõpule jõudnud, 5 eksamit on sooritatud (kahe puhul veel tulemus puudub) ning jääb teha vaid kaks uurimistööd.
Tunne on hea, ilm on imeline - mida veel tahta :)

Nüüd on lootust, et postitusi hakkab siia tihedamini laekuma. Mul on siiski ju vaheaeg - kooliminek on alles 8ndal veebruaril - hihi :D
Krõbisevat lund teile kõigile :)

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

väga ilus ehe on...kui paljuga sa selle ära müüd?:)

helena ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
helena ütles ...

ole hea ja jäta palun oma kontaktandmed (nt meil) ning saadan sulle infot selle kohta :)

Linza ütles ...

Nii ilus

Anonüümne ütles ...

Kui vaadata selle hullu süsteemi, siis enam ei imestagi, et mulle "Toomla arvutustes" pähe teed:D


.Inks:)

helena ütles ...

heh - okei :D

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...