reede, 11. september 2009

Metsik sügis

Tegelikult on mul siin desktopil üks kaust, kus on mitu mitu uut tööd, aga põhimõtte pärast, et lihtsalt mitte neid pilte üles laadida ja kahe sõnaga kommenteerida, ei lisa ma neid siia uute postitustena, sest suhteliselt kiire on hetkel. Tegelikult on kogu aeg kiire :D Elan nüüd Tartus ja õpin Tartu Ülikoolis ning esimese kahe päeva metsikult-palju-aega-jääb-enda-jaoks-tunne on sootuks kadunud :D Koduseid ülesandeid on juba nii mis tapab ning ainuüksi neist aru saamine võtab oma osa :D Aga siiski, ma ei kurda - olen hetkel väga rahul: aine, mida õpin, on see, mida ootasin ning võimalus tegeleda päevast päeva end huvitavate teemadega on lihtsalt kirjeldamatult mõnus!
Aga okei, sain selle väikese vabandusega siin nüüd hakkama siis :) Kokkuvõttes: mul on teile palju kirjutada, aga seda teen siis, kui aega saan :)
Seniks kõike head ja ilusat ning nautiga veel üllatavalt sooja sügist!


Minu Tartu pesa, mida jagan sõbranna Mannuga, mõned päevad tagasi. Enam ei seisa see riidenagi õnneks keset tuba, sest saime digiTV ja neti, mis tähendab, et ei pea enam igasugu imelisi kaableid õhus lennutama :)


Kommentaare ei ole:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...