laupäev, 6. november 2010

Auhinnamäng on lõppenud!

(You can see this post in English below)

No nii - kätte on jõudnud see salapärane aeg, mil selgub auhinnamängu võitja. Tuletan veelkord meelde, et mängu ideeks oli teha reklaami Facebookis asuvale Helena helmenurgale ja võin öelda, et olen reklaami tulemustega igati rahul, kuna saime juurde palju uusi fänne :)
Kõigil, kes jagasid oma Facebooki seinal Helena helmenurga auhinnamängu reklaami, oli võimalus osaleda loosimises, mille auhinnaks olid sellised kõrvarõngad:


Loosimine kestis 5.novembrini ja seejärel toimus võitja väljaselgitamine, mis nägi välja nii:


Seega - palju õnne Siretile!
Kuna valdavas osas võtsid loosist osa minu sõbrad ja tuttavad, siis ka Sireti puhul on tegemist minu väga toreda kursaõega, kes on muide ka varem minu käest ehteid tellinud. Nii et arvan, et auhind läks igati õigele inimesele :)
Aga kõigile teistele osalejatele: seekordne auhinnamäng polnud kindlasti viimane! Jäägem ootama järgmist põnevat võistlust ;)

helena
---

Hello everybody!
So, my competition in Facebook has ended and we have found a winner for those pretty earrings above. I want to thank everybody who took part of this and helped with adevertising my page. We also have the winner, who got the earrings, and the winner is...Siret! Congratulations!
And to everybody else: I promise, that this is certainly not the last competition - so, let's wait for the next ones ;)

helena

Kommentaare ei ole:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...